ECOKLIMA s.r.o.

sa špecializuje na predaj, montáž, servis klimatizačných zariadení a vzduchotechniky. Snažíme se ku všetkým klientom pristupovať individuálne, aby sme vyhoveli požiadavkám každého zákazníka bez ohľadu na jeho veľkosť. Naša spoločnosť Vám poskytuje kompletný servis od vypracovania projektu cez dodávku, montáž až po servisné práce. Ponúkame dlhoročné skúsenosti z oboru s veľkým portfóliom spokojných zákazníkov.

Predaj

Ponúkame predaj klimatizačných jednotiek a vzduchotechniky renomovaných značiek. Predaj riešime komplexne od vypracovania ponuky až po dodávku na miesto inštalácie.

Montáž

ECOKLIMA s.r.o. poskytuje kompletné montážne služby svojím zákazníkom v oblasti klimatizácií, chladenia, vetrania a  vzduchotechniky. Montáž dodávame kvalifikovanými a pravidelne preškolovanými technikmi. Kladieme dôraz na odbornosť, kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Servis

Disponujeme tímom kvalitných servisných pracovníkov.
ECOKLIMA s.r.o. poskytuje kompletný servis – záručný a pozáručný, revízie, ekologické likvidácie a poradenstvo. Preto najdôležitejšou časťou bežného servisu je dôkladná kontrola zariadení, čistota a dezinfekcia.